اصفهان اتوبان ذوب آهن نرسیده به آزادراه فولاد مبارکه

03135020

ساعات کاری شنبه تا پنجشنبه 08:00-17:00

شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری

 

 

شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در سال ۱۳۸۹ در استان چهارمحال و بختیاری منطقه سفیددشت احداث شده‌است. در ابتدا پیش‌بینی تولید این واحد صنعتی ۳۰۰ هزار تن در سال در نظر گرفته شد، اما با تنفیذ قرارداد به ۴۰۰ هزار تن در سال توسعه داده شد. ورق گالوانیزه این شرکت جایگزین مناسبی برای ورق‌های وارداتی فعلی مصرفی در صنایع ساخت بدنه خودرو می‌باشد. این ورق‌ها دارای ویژگی عدم خوردگی و مقاومت بالا در برابر فرسودگی، آلودگی هوا، رطوبت و سایر مواد خورنده می‌باشد. بدنه خودروهای تولید شده با این ورق‌ها دوام و پایداری بسیار بالاتری دارند. مواد اولیه ورودی به این کارخانه از ورق‌های سرد نورد شده با کیفیت بالا می‌باشد. این ورق‌ها در شرکت فولاد مبارکه تولید و جهت استفاده به این کارخانه منتقل می‌شوند. از ویژگی‌های بارز این ورق‌ها، فرم‌پذیری بالا، مقاومت در عین نازکی، صافی فوق‌العاده بالا و رنگ‌پذیری بسیار خوب آن‌ها می‌باشد.

با تولید این ورق‌ها در داخل کشور، قیمت تمام شده این محصول نسبت به قیمت مشابه خارجی و وارداتی کاهش چشمگیری دارد و نقش زیادی برای متعادل نمودن قیمت تمام شده خودرو در ایران را دارد.
ورق‌های تولیدی علاوه بر برطرف کردن نیاز داخلی کشور، به کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان و امارات صادر می‌شوند. میزان اشتغالزایی این شرکت به صورت مستقیم ۴۰۰ نفر و حدود ۴۰۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم می‌باشد.

این شرکت انواع ورق گالوانیزه به روش غوطه‌وری گرم پیوسته به بازار عرضه می‌نماید. این ورق‌ها تحت استاندارد ISO EN 10346: 2009 تهیه می‌شوند.

Case Studies

Our digital marketing agency helps over 80 companies to increase consumer loyalty and find new customers online. Here, you’ll find a selection of our expert work

این مطلب را به اشتراک بگذارید