اصفهان اتوبان ذوب آهن نرسیده به آزادراه فولاد مبارکه

03139985

ساعات کاری شنبه تا پنجشنبه 08:00-17:00

لوگو کاویان رول

درباره فولاد کاوه ایرانیان

شرکت فولاد کاویان ایرانیان که از سال ۱۳۸۰ با عرضه انواع ورق فولادی فعالیت خود را در بازار آهن آلات ایران آغاز نمود، جزو ده شرکت برتر در زمینه ورق سیاه، گالوانیزه، رنگی، روغنی و اسیدشویی قرار دارد. این شرکت به مروز انواع میلگرد از جمله آجدار و ساده را به سبد محصولات خود اضافه نمود و در طول زمان فعالیت خود و در جهت رفاه حال مشتریان این مجموعه، سایر محصولات فولادی از جمله قوطی پروفیل، نبشی ناودانی، انواع لوله، شمش آهن و محصولات مفتولی را در لیست محصولات خود گنجانده.

تجربه دو دهه حضور در بازار باعث شده تا شرکت فولاد کاویان ایرانیان، در زمینه جلب رضایت مخاطبین خود همواره پیشرو باشد و شرکت های بزرگ دولتی، خصوصی و نیمه خصوصی را در زمره مشتریان خود ببیند. شما هم به جمع صدها مشتری راضی ما بپیوندید و آهن آلات مورد نیاز پروژه های خود را با اطمینان و خیال آسوده از انبار بنگاه این شرکت واقع در مرکزآهن و شهرآهن ایران، اصفهان تهیه کنید.

ما با آدرس kavianroll.com در بازار آهن آنلاین ایران نیز حضور پررنگی داریم و قیمت به روز محصولات فولادی مذکور را به صورت لحظه به لحظه در قالب اخبار لحظه ای و جدول لیست قیمت به روز در اختیار مخاطبین سایت فروش میلگرد کاویان و همچنین کانال تلگرام خود قرار می دهیم.

خدمات فولاد کاوه ایرانیان

  1. فروش انواع میلگرد ساده و آجدار، تیرآهن، لوله فولادی، ورق فولادی، قوطی و پروفیل، نبشی و ناودانی
  2. ارائه انواع برشکاری
  3. ارائه قیمت لحظه ای و آنلاین در سایت
  4. ارائه قیمت به روز و آنی در تلگرام کاویان ایرانیان
  5. ارسال بار به سراسر کشور
  6. خدمات مشاوره