اصفهان اتوبان ذوب آهن نرسیده به آزادراه فولاد مبارکه

03139985

ساعات کاری شنبه تا پنجشنبه 08:00-17:00

وبلاگ

Loading posts...
نبشی؛ یک اتصال مهم صنعتی

نبشی؛ یک اتصال مهم صنعتی

نبشی که تحت عنوان پروفیل L نیز شناخته می شود، از المان های مهم در اجرای اتصالات ساختمانی و صنعتی است. همانطور که از نامش پیداست، یک قطعه فولادی یا آلومینیومی به شکل L است که تحت فرآیندهای نورد گرم یا سرد تولید می شود. نبشی در بازار محصولات فولادی و آهن آلات ایران به صورت شاخه ای و خرد شده یا لقمه عرضه می شود.

بیشتر

روش غوطه وری گرم

ورق گالوانیزه؛ ایمن و اقتصادی

ورق فولادی، هرچند پر کاربرد اما محدودیت هایی نیز دارد. از آن جمله آسیب پذیری در برابر زنگ است. ورق گالوانیزه محصول پوشش دهی ورق سرد با فلز روی است. مقاومت به خوردگی و طول عمر بالا آن را به یکی از پرطرفدارترین ورق ها در بازار محصولات فولادی و آهن آلات تبدیل کرده است. شرکت فولاد کاویان ایرانیان از ده شرکت برتر در تولید انواع ورق گالوانیزه است.

بیشتر

تیر آهن لانه زنبوری موثر در پایین آوردن وزن سازه

تیرآهن لانه زنبوری؛ سبک و به صرفه

تیر آهن لانه زنبوری، درواقع از برش زیگزاگی تیرآهن I با الگوهای مختلف به و جوش دادن مجدد دو تکه به یکدیگر تولید می شود، به شکلی که در طول جان تیرآهن سوراخ های شش ضلعی ایجاد شود. علت اصلی کاربرد تیرآهن لانه زنبوری، پایین آوردن وزن سازه می باشد. انواع تیرآهن لانه زنبوری تحت استاندارد CPE در بازار محصولات فولادی و آهن آلات قابل عرضه هستند.

بیشتر

تیرآهن هاش و کاربردهای آن

تیرآهن هاش؛ پروفیل سازه های سنگین

تیرآهن از کلیدی ترین مصالح ساختمانی بشمار می رود. تیر آهن هاش با طراحی خاص خود، مقاومت بیشتری نسبت به بارهای افقی و عمودی سازه از خود نشان داده و کاربرد آن در ساختمان های بلند منجر به صرفه جویی در هزینه و زمان می شود. این محصول هم به صورت وارداتی و هم به صورت کالای تولید داخل در بازار محصولات فولادی و آهن آلات ایران موجود است.

بیشتر

انواع تیر فولادی از لحاظ کاربرد در ساختمان

تیر فولادی، انواع و کاربردها

تیرهای فولادی در صنعت کاربردهای گسترده و متنوعی دارند. برخی از انواع تیر فولادی از نورد گرم شمشال های فولادی تولید می شوند مثل تیرآهن و برخی دیگر از پرس ورق های ضخیم بدست می آیند. شکل سطح مقطع این پروفیل ها بسیار متنوع بوده و بسته به کاربرد در سازه متغیر می باشد. انواع تیرهای فولادی در بازار محصولات فولادی و آهن آلات ایران قابل عرضه می شود.

بیشتر

تیر آهن یکی از کلیدی ترین پروفیل های کاربردی در سازه است.

تیرآهن؛ شناسایی و راهنمای خرید

تیرآهن یکی از کلیدی ترین پروفیل های کاربردی در سازه است که استفاده از آن در قرن نوزدهم به جای تیرهای چوبی رواج و محبوبیت یافت. امروزه این محصول از جنس فولاد و در استانداردها و اشکال مختلفی یافت می شود که هر کدام کاربری خاص خودش را دارد. عدم شناخت کافی از این محصول، می تواند موجب وارد آمدن زیان مالی به سرمایه گذاران پروژه ها شود.

بیشتر

ورق روغنی اغلب به صورت کویل یا کلاف عرضه می شود.

ورق سرد؛ کاربردها و راهنمای خرید

ورق های روغنی یا سرد، در واقع حاصل پردازش بیشتر ورق های گرم هستند. که دارای سطح صاف و براق تر، استحکام کششی بیشتر و ابعاد دقیق تر بوده و در صنایعی که نیاز به دقت بیشتر و یا ظاهر مناسب تر دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت فولاد کاویان ایرانیان ورق سرد و محصولات فرعی آن را به بازار محصولات فولادی و آهن آلات عرضه می کند.

بیشتر

  • 1
  • 2